Четвртак, јун 25, 2026

Košarkašice Slobode odigrale prvu utakmicu u novoj sezoni Premijer lige BiH

Košarkašice „Slobode“ večeras su poražene od ekipe Konjica rezultatom 30:88 u prvom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

„Ovo je za nas prvi put da nastupamo u Prmijer ligi, radovali smo se ovom početku. Što se tiče košarkašica Slobode, vidim da je mlada ekipa, ali su na kraju naše košarkašice bile pribranije i ostvarile pobjedu“, izjavio je trener ŽKK Konjic Neven Pejković .

„Bile smo malo brzoplete, ipak je ovo prva utakmica i nadam se da će sljedeći put biti bolje“, kaže Aleksandra Trbulin iz ŽKK Sloboda.

U drugom kolu, koje je na rasporedu 26. oktobra, „Sloboda“ se sastaje sa ekipom „Rudar Sport“.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI