
Košarkašice „Slobode“ večeras su poražene od ekipe Konjica rezultatom 30:88 u prvom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.
„Ovo je za nas prvi put da nastupamo u Prmijer ligi, radovali smo se ovom početku. Što se tiče košarkašica Slobode, vidim da je mlada ekipa, ali su na kraju naše košarkašice bile pribranije i ostvarile pobjedu“, izjavio je trener ŽKK Konjic Neven Pejković .
„Bile smo malo brzoplete, ipak je ovo prva utakmica i nadam se da će sljedeći put biti bolje“, kaže Aleksandra Trbulin iz ŽKK Sloboda.
U drugom kolu, koje je na rasporedu 26. oktobra, „Sloboda“ se sastaje sa ekipom „Rudar Sport“.



