Четвртак, јун 25, 2026

SUTRA POČINJE KOŠARKAŠKI TURNIR

 U Novom Gradu sutra počinje dvodnevni košarkaški turnir „Trofej Novog Grada“ koji organizuje Košarkaški klub „Sloboda 73“.
Predsjednik kluba Milan Božić kaže da se turnir održava peti put i postaje tradicija u ovoj opštini.

On kaže da i ove godine učestvuju poznati regionalni klubovi – „Partizan“ Beograd, „Helios“ Domžale, „Cedevita“ Zagreb, „Igokea“ Aleksandrovac, „Partizan“ Banjaluka i domaćin „Sloboda 73“.

Božić je naveo da je manifestacija pokrenuta radi popularizacije košarke i da je prerasla u međunarodni turnir.

On je rekao da su za sve učesnike obezbijeđene diplome, a za najuspješnije pehari.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI