Policijski službenici Policijske stanice Kozarac su 21. juna od vozača A.T. iz Kozarca privremeno oduzeli putničko motorno vozilo marke „Peugeot“ nakon što je kontrolom utvrđeno da upravlјa vozilom prije sticanja prava na upravlјanje i da vozilo nije registrovano.
Izvršenim provjerama utvrđeno je da se radi o višestrukom povratniku u činjenju težih prekršaja iz oblasti bezbjednosti saobraćaja sa dugom po osnovu neplaćenih novčanih kazni u iznosu od 5.800 KM.
Vozilo je privremeno oduzeto zbog bojazni da će isti ponoviti prekršaj, a protiv A.T. nadležnom sudu dostaviće se zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka.


