DRUŠTVO Bez električne energije zbog podizanja stubova By Bojana K 23/02/2026 0 2003 Share FacebookTwitterPinterestWhatsApp Kako je najavljeno iz Elektrodistribucije u Novom Gradu, zbog podizanja stubova u utorak 24. februara, bez električne energije biće trafostanica Svodna 3 od 8 do 14 časova. POVEZANE VIJESTI DRUŠTVO Za pet mjeseci oduzeto gotovo devet kilograma droge 25/06/2026 DRUŠTVO Održana 22. redovna sjednica Skupštine opštine Novi Grad 25/06/2026 DRUŠTVO Odgovornim ponašanjem izbjeći nesreće 24/06/2026 NAJČITANIJE VIJESTI Lišen slobode zbog sprečavanja službenog lica u vršenju službene radnje 23/06/2026 Oduzeto neregistrovano vozilo od počinioca prekršaja 22/06/2026 Upoznajte Mariju Rađenović, najboljeg studenta master studija Fakulteta savremenih umjetnosti u Beogradu 21/06/2026 Počeo tradicionalni turnir: Za titulu se bori 16 ekipa 24/06/2026