Субота, јун 27, 2026

Nakon koncerta u Novom Gradu Prijatelji sa Vrbasa u Banskom dvoru

Nakon uspješno održanog koncerta u Novom Gradu ansambl „Prijatelji sa Vrbasa“ nastavlja svoje koncertne aktivnosti u Banjaluci.



Zahvaljujući odličnoj saradnji sa rukovodstvom Kulturnog centra Banski dvor Banjaluka, Prijatelji sa Vrbasa će održati cjelovečernji koncert u Vijećnici kulturnog centra Banski dvor.

Koncert je zakazan u ponedeljak 27. oktobra sa početkom u 20 časova.
Na koncertu su gosti mlade umjetnice iz Banjaluke Tara Stjepanović violončelo i Ivana Petrović violina.

Ulaz na koncert je slobodan.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI