Четвртак, јун 25, 2026

Počinje kampanja “Vozači, škola je za nas – oprez je za vas”

Agencija za bezbjednost saobraćaja u saradnji sa jedinicama lokalne samouprave organizuje kampanju “Vozači, škola je za nas – oprez je za vas”.


Cilj kampanje je povećanje nivoa bezbjednosti saobraćaja, naročito za najmlađe učesnike – đake koji se nakon ljetnjeg raspusta vraćaju u školske klupe.
U realizaciju kampanje uključeni su Ministarstvo saobraćaja i veza, Ministarstvo unutrašnjih poslova, Ministarstvo prosvjete i kulture, Agencija za bezbjednost saobraćaja, Auto-moto savez Republike Srpske, jedinice lokalne samouprave, kao i brojni medijski partneri.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI