Недеља, јун 28, 2026

KUD „UNA“ OTPUTOVAO U TOPOLU

No description available.

Članovi Kulturno- umjetničkog društva  „Una“ Novi Grad otputovali su jutros u Topolu gdje će učestvovati na manifestaciji „Oplenačka berba“ Sabor izvornog narodnog stvaralaštva.

Koreograf novogradskog KUD-a Siniša Jovanić rekao je da u Topolu  putuju 42 člana koji će na manifestaciji nastupiti sutra i izvesti gusto pleteno kolo poznato kao Kozaračko.

Jovanić kaže da će KUD „Una“ u nedjelјu, 8. oktobra izvesti kolo šepica.

Manifestacija 60. „Oplenačka berba“ Sabor izvornog narodnog stvaralaštva održava se 6-8. oktobra.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI