
AGENCIJE
Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić rekao je danas da se sve mjere koje je grad naložio produžavaju do 30. marta.
On je istakao da se konstantno povećava broj lica pod nadzorom.
“Narednih sedam dana biće kritično”, rekao je on.
Radojičić je zamolio građane da poštuju sve mjere.
Naveo je da će pripadnici MUP-a na fin način upozoravti građane da se ne okupljaju na javnim površinama.
Radojičić je istakao da Komunalna policija od jutros provjerava da li se lica koja su u kućnoj izolaciji pridržavaju mjera, te da u slučaju kršenja pravila slijedi kazna.


