Недеља, јун 28, 2026

U Banjaluci sve mjere do 30. marta

Резултат слика за banjaluka

AGENCIJE 

Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić rekao je danas da se sve mjere koje je grad naložio produžavaju  do 30. marta.

 Radojičić je naveo da su u Banjaluci do sada registrovana 34 slučaja virusa korona, te da je u odnosu na prethodnu sjednicu broj zaraženih u gradu povećan za 11.

On je istakao da se konstantno povećava broj lica pod nadzorom.

“Narednih sedam dana biće kritično”, rekao je on.

Radojičić je zamolio građane da poštuju sve mjere.

Naveo je da će pripadnici MUP-a na fin način upozoravti građane da se ne okupljaju na javnim površinama.

Radojičić je istakao da Komunalna policija od jutros provjerava da li se lica koja su u kućnoj izolaciji pridržavaju mjera, te da u slučaju kršenja pravila slijedi kazna.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI