Недеља, јун 28, 2026

Postavljeni svi šatori na graničnim prelazima

AGENCIJE

 Pripadnici Oružanih snaga BiH postavili su šatorska naselja na svim pograničnim lokacijama.

 

Šatorska naselja su postavljena na graničnim prijelazima Izačić (za 100 osoba), Bijača (sa kapacitetom za 100 osoba), Brod (za 100 osoba), Gradiška (za 200 osoba), Rača (za 50 osoba), Šepak (za 50 osoba), Vardište (za 50 osoba), Klobuk (za 20 osoba).

Gradonačelnik Bihaća Šuhret Fazlić kazao je kako Oružane snage BiH treba da se uključe u svakoj vanrednoj situaciji, pa i novonastaloj zbog epidemije virusa korona, i da će Bihać to podržati.

„Danas smo razgovarali o dezinfekciji graničnog prijelaza Izačić i postavljanju kontejnera. Mi ćemo pomagati u svemu. Smatram da su mjere koje se provode opravdane“, rekao je Fazlić.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI