
Još jedan pacijent iz Novog Grada je u Infektološkoj klinici testiran na virus korona, a danas je potvrđeno da je nalaz negativan.
Ovo je treći pacijent koji je iz Novog Grada upućen na testiranje i svi nalazi su bili negativni.
U Domu zdravlja u Novom Gradu redovno se prati epidemiološka situacija .
Komunalno preduzeće „Komus“ Novi Grad danas od 20.00 časova će obaviti pranje i dezinfekcija ulica i trotoara u našem gradu.
Mole građane da se danas od 20.00 časova ne zadržavaju na ulicama.
Nadležne službe apeluju da se građani pridržavaju preporuka i izbjegavaju javne skupove a ako su bili u zemljama koje su ugrožene virusom korona da se jave u Dom zdravlja.


