Субота, јун 27, 2026

U SUBOTU DRŽAVNO PRVENSTVO U KIK BOKSU

U subotu, 7. marta u sportskoj dvorani u Novom Gradu biće održano državno prvenstvo u kik boksu.

Organizator takmičenja je Kik boks klub „Vitez“ iz Bosanske Krupe uz podršku  Udruženja „Ada“ iz Suhače.

Trener u Klubu borilačkih sportova „Ratnik“ Novi Grad Radenko Kukavica rekao je da je  ovaj klub takođe uključen u organizaciju takmičenja koje će biti održano u sportskoj dvorani  od 11.00 časova.

Prema njegovim riječima, nastupiće oko 300 takmičara iz klubova iz BiH kojima je ovo prilika da se izbore za ulazak u reprezentaciju BiH.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI