
U subotu, 7. marta u sportskoj dvorani u Novom Gradu biće održano državno prvenstvo u kik boksu.
Organizator takmičenja je Kik boks klub „Vitez“ iz Bosanske Krupe uz podršku Udruženja „Ada“ iz Suhače.
Trener u Klubu borilačkih sportova „Ratnik“ Novi Grad Radenko Kukavica rekao je da je ovaj klub takođe uključen u organizaciju takmičenja koje će biti održano u sportskoj dvorani od 11.00 časova.
Prema njegovim riječima, nastupiće oko 300 takmičara iz klubova iz BiH kojima je ovo prilika da se izbore za ulazak u reprezentaciju BiH.


