
U Osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ obillježen je Dan maternjeg jezika.


Izložbenu postavku,koju su pripremili bibliotekar Julija Vasić i nastavnik srpskog jezika Budimka Marčeta,posjetili su učenici od II-IX razreda.

Bila je to prilika da se upoznaju sa značajem očuvanja maternjeg jezika.


