Четвртак, јун 25, 2026

ODBOJKAŠICE SMEČA DRUGE NA TURNIRU U BEČU

Na međunarodnom turniru u Beču seniorska ekipa Odbojkaškog kluba  “ Smeč“ Novi Grad je  zauzela  drugo mjesto i  srebrnu medalju a odbojkašica  Teodora Božić proglašena je za najboljeg igrača turnira .

Na turniru, održanom u  organizaciji OK  „EX  YU “ učestvovalo je  sedam ekipa iz Srbije, Hrvatske , Austrije i BiH. 

 

Do finala u kojem je pobjedila ekipa „Tehničara“ iz Smedereva, novogradske odbojkašice su  pobjedile  “ Bečej“ i  „Ex-Yu“ Beč.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI