
Na međunarodnom turniru u Beču seniorska ekipa Odbojkaškog kluba “ Smeč“ Novi Grad je zauzela drugo mjesto i srebrnu medalju a odbojkašica Teodora Božić proglašena je za najboljeg igrača turnira .


Na turniru, održanom u organizaciji OK „EX YU “ učestvovalo je sedam ekipa iz Srbije, Hrvatske , Austrije i BiH.

Do finala u kojem je pobjedila ekipa „Tehničara“ iz Smedereva, novogradske odbojkašice su pobjedile “ Bečej“ i „Ex-Yu“ Beč.



