
U organizaciji Udruženja „Kastrum Novum“ večeras se održava 14. Veče Novljana u Beogradu.

I ove godine skupu u Hotelu „Park“ prisustvuje delegacija opštine Novi Grad.

Goste su na početku pozdravili predsjednik Udruženja „Kastrum Novum“ Duško Babić i načelnik opštine Novi Grad Miroslav Drljača.

Prema podacima Udruženja „Kastrum Novum“, u Beogradu živi više od 2.000 ljudi koji su rođeni ili su porijeklom iz Novog Grada.



