Четвртак, јун 25, 2026

Први пораз Средњошколца

Рукометаши новоградског Средњошколца поражени су у Добоју од екипе Слоге 2 резултатом 41:34 у заосталом мечу 2.кола Друге лиге Републике Српске „Запад“.

Ово је Новљанима први првенствени пораз и са 6 освојених бодова дијеле 4.мјесто са бањалучким Борцем 2. Ова два ривала састају се већ у недјељу (27.октобра) у Бањалуци у редовном 5.колу.

Водећу позицију дијеле Челинац и Калуђер из Бањалуке са по 9, а Слога 2 је трећа са 7 бодова.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI