Четвртак, јун 25, 2026

ODRŽANA PRVA PLANINSKA ŠETNJA

 Osnivački odbor planinarskog društva u Novom Gradu u saradnji sa Atletskim klubom „Sloboda“ organizovao je danas prvu planinski šetnju na kojoj je učestvovalo 46 planinara iz Novog Grada, Prijedora, Banjaluke i Prnjavora.

Predsjednik odbora Zoran Mijatović je rekao  da je šetnja održana na stazi kružnog toka dugoj 15 kilometara.

„Prva planinska šetnja na Novskoj planini organizovana je sklopu priprema za osnivanje planinarskog društva u Novom Gradu. Bila je to prilika da vidimo ima li zainteresovanih u našem gradu“, rekao je on.

Prema njegovim riječima šetnja je trajala više od četiri časa a za učesnike je bilo obezbijeđeno osvježenje. 

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI