
Osnivački odbor Planinarskog društva u Novom Gradu u saradnji sa Atletskim klubom „Sloboda“ organizuje planinsku šetnju u nedjelju, 20. oktobra.
Učesnici se okupljaju u naselju Vidorija u vremenu od 7:30 do 8:00 časova.
Šetnja je na stazi kružnog toka dužine oko 15 kilometara, a za učesnike je tokom šetnje obezbijeđeno osvježenje.
Očekuje se dolazak planinara iz okolnih gradova, a učestvovati mogu i svi zainteresovani iz Novog Grada koji vole prirodu i šetnju.
Potrebna oprema je: dobre cipele /po mogućnosti gojzerice/, prikladna odjeća te voda i jedan obrok.
Za sve dodatne informacije možete se obratiti organizatoru Zoranu Mijatoviću na broj telefona 065/881-630.


