
Proteklog vikenda u organizaciji Karate kluba “Shodan“, održan je 21. Međunarodni karate turnir “Shodan kup 2019“, na kojem su učešće uzeli i takmičari Karate kluba “Rajko Crnobrnja – Gligo“.
U konkurenciji oko 540 takmičara iz 42 kluba iz Republike Srpske, Federacije Bosne i Hercegovine, Slovenije i Austrije, takmičari Karate kluba “Rajko Crnobrnja – Gligo“ osvojili su 13 medalja, od čega dvije zlatne, četiri srebrne i sedam bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su: Marija Grab i Denis Šehović
Srebrne medalje osvojili su: Ana Jelčić, Lazar Abdulaj, Vukašin Jelisavac i Nadir Mujkanović
Bronzane medalje osvojili su: Savo Abdulaj, Anja Lazarević, Laura Radulović, Esma Nuhić, Marko Zorić, Igor Jeremić i Armin Velić.


