
Elvis Mešić osvojio je prvo mjesto u singl konkurenciji na otvorenom teniskom prvenstvu završenom danas u Novom Gradu.
Drugo mjesto u singlu osvojio je Borko Stanković, treće Mirko Gojić a četvrto Marko Đukić.

U konkurenciji parova prvo mjesto osvojili su Marko Đukić i Valentin Kevro a drugo Safina Hodžić i Nuh Hodžić.

Takmičenje je održano u organizaciji Teniskog kluba „Sloboda“ Novi Grad.


