Cреда, јун 24, 2026

ZAVRŠENO OTVORENO TENISKO PRVENSTVO

Elvis Mešić osvojio je prvo mjesto u singl konkurenciji na otvorenom teniskom prvenstvu završenom danas u Novom Gradu.

Drugo mjesto u singlu osvojio je  Borko Stanković, treće Mirko Gojić a četvrto Marko Đukić.

U konkurenciji parova  prvo mjesto osvojili su  Marko Đukić i Valentin Kevro a drugo Safina Hodžić i Nuh Hodžić.

Takmičenje je održano u organizaciji Teniskog kluba „Sloboda“ Novi Grad.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI