
Dvodnevna manifetsacija festival odbojke „Cool volley“ održana treći put, završena je danas u Novom Gradu nastupom mlađih selekcija.

Predsjednik Odbojkaškog kluba „Smeč“ Dejan Blagojević je rekao da se tokom dva dana takmičilo 400 djevojčica .
„Sve djevojke su otišle kući sa medaljama, učestvovalo je 12 klubova, 56 ekipa u mini odbojci i igri šest na šest“, rekao je on.

Prvog dana, juče na turniru u seniorskoj konkurenciji takmičilo se šest ekipa „Inova“ Banjaluka, „Velika Kladuša“, „Bihać“, „Kotor Varoš“ i „Eks Ju“ iz Beča“ i „Smeč“ Novi Grad a najbolje su bile novogradske odbojkašice.


