Cреда, јун 24, 2026

POČEO TREĆI FESTIVAL ODBOJKE

Dvodnevni festival odbojke “ Cool volley“ počeo je danas u Novom Gradu.
Organizaor ovog festivala je Odbojkaški klub „Smeča“, čiji je predsjednik Dejan Blagojević rekao je da se prvog dana takmiči šest ekipa u seniorskoj konkurenciji.

„Osim naše ekipe to su `Inova` iz Banjaluke, `Velika Kladuša`, `Bihać`, `Kotor Varoš` i `Eks Ju` iz Beča“. Ekipe su podijeljene u dvije grupe i takmičenje se održava u salama osnovnih škola `Sveti Sava` i `Vuk Karadžić`, naveo je Blagojević.

On je istakao da će na sutrašnjem takmičenju učestvovati 250 djevojčica iz 12 klubova.

Blagojević je rekao da je u planu da se u narednom periodu odbojkaški turnir organizuje i u ljetnom periodu.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI