Уторак, јун 23, 2026

POČELA JESENJA DERATIZACIJA

Резултат слика за deratizacija

Redovna jesenja sistematska deratizacija počela je danas u Novom Gradu, potvrdio je opštinski zdravstveni inspektor Nenad Drljača koji obavlja nadzor poslova preduzeća „Eko- bel“.

 On je naveo da će preduzeće Eko- bel ovaj posao u Novom Gradu obavljati do 20. septembra.

 Drljača kaže da se deratizacija obavlja dva puta godišnje, proljećna i jesenja a ukoliko se ukaže potreba rade se i vanredne mjere deratizacije.

 On kaže da su građani prethodno obaviješteni o provođenju mjera deratizacije.

 Troškovi deratizacije opštinskih preduzeća i ustanova , škola , vjerskih i sakralnih objekata , zdravstvenih ustanova , javnih zelenih površina , deponija smeća, obala rijeka Une i Sane sa pritokama biće plaćeni iz opštinskog budžeta .

 Usluge deratizacije državnih i privatnih preduzeća te domaćinstava plaćaju vlasnici ili korisnici.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI