
Фудбалери Пламена сутра (субота, 17.08.) се као гости састају са Братством из Козарца у 2.колу Регионалне лиге „Запад“.
Пламен је по распореду требало да буде домаћин овог сусрета, међутим, због радова на стадиону у Доњем Водичеву дошло је до замјене домаћинства, па ће меч бити одигран сутра од 17.30 часова у Козаруши на стадиону Ф.К. „Мраковица“.
Водичевци су на отварању сезоне били успјешни у Бањалуци, када су били бољи од Лауша са 3:2, а њихов сутрашњи ривал екипа Братства је као домаћин играла без побједника 2:2 са Прогресом из Кнежева.


