
Све утакмице 24.кола Друге фудбалске лиге Републике Српске „Запад“ биће одигране у суботу (27.априла).
Фудбалери Слободе ће у Новом Граду од 16.00 часова бити домаћини екипи Слоге из Добоја.
Екипа Златка Јелисавца је у серији од три узастопна пораза, налазе се на 13.мјесту са 25 бодова, а од зоне испадања дијеле је три бода.
Побједа против Слоге итекако би била важна у борби за опстанак, али пред Новљанима није лак задатак. Добојлије у Нови Град долазе као четвртопласирани тим на табели са 38 бодова и након два везана тријумфа.
У јесењем дијелу сезоне Слога је била боља као домаћин са увјерљивих 5:0, па ће новоградски „Црвени“ у суботу имати додатни мотив да се реванширају за тежак пораз.
А, васкршњи викенд доноси нам и наставак трке за прваком друголигашког „Запада“.
Лидер на табели Јединство из Жеравице домаћин је Слоги из Трна. Јединство има три бода више од другопласираног Борца из Шамца, које ће гостовати у Градишци екипи Дубрава.
Остали парови 24.кола:
– у Карановцу: Карановац – Озрен
– у Врањку: Врањак – Лакташи
– у Броду: Полет – Пролетер
– у Прњавору: Љубић – Слога /Србац/
– у Доњој Слатини: Младост – Омарска.


