Cреда, јун 24, 2026

Седам медаља за Новљане у Цазину

Такмичари Карате клуба „Рајко Црнобрња – Глиго“ из Новог Града освојили су седам медаља на Отвореном купу Унско – санског кантона, одржаном јуче (21.04.) у Цазину.

У конкуренцији око 420 такмичара из 21 клуба, из Федерације БиХ, Републике Српске и Словеније, новоградски каратисти и каратискиње освојили су:

–    једну златну:  Марко Зорић  (борбе појединачно, 2009.годиште, – 30 kg)

–    двије сребрне:  Марко Зорић (кате појединачно, 2009.годиште) и Дамјан Дробац (борбе појединачно, 2006.годиште, +55 kg)

–    4 бронзане медаље:  Јована Новаковић (кате појединачно, 2008.годиште), Дејан Умићевић (кате појединачно, јуниори), Сара Кнежевић (борбе појединачно, 2007.годиште, -45 kg) и Денис Шеховић (борбе појединачно, 2008.годиште, -45 kg).

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI