
Načelnik opštine Miroslav Drljača je rekao da u našoj opštini nema zaraženih virusom korona i da su danas usaglašene procedure kontrole lica koja su u kućnoj izolaciji te da će početi sankcionisanje neodgovornih.
„Imamo informaciju da će lice iz Novog Grada koje je trebalo biti u kućnoj izolaciji a juče je zatečeno u Prijedoru biti kažnjeno sa 1.000 KM od strane prijedorske komunalne policije“, rekao je on.
Zdravstveni isnpektor Nenad Drljača je rekao da sa današnjim danom 278 lica ima rješenje o kućnoj izolaciji od kojih je za njih 58 rješenje izdato danas.


