
Nadležne službe u Novom Gradu redovno prate epidemiološku situaciju na području naše opštine.
Zdravstveni inspektor Nenad Drljača nam je rekao da je sinoć obavljena dezinfekcija ulica i trotoara u Novom Gradu.

On je rekao da trgovački i ugostiteljski objekti poštuju naredbe Štaba za vanredne situacije u vezi sa skraćenim radnim vremenom.
Prema njegovim riječima i građani uglavnom poštuju preporuke da izbjegavaju socijalne kontakte.


