Недеља, јун 28, 2026

DANAS POČINJE UKLANJANJE OŠTEĆENIH STABALA

Do početka iduće sedmice iz parka u kojem je spomen- obilježje Majka partizanska u Novom Gradu biće uklonjena osušena i polomljena stabla.

 

Komunalni policajac Mirko Novaković nam je rekao da su prethodno obilježena stabla za koja je procijenjeno da bi ih jači vjetar srušio  u ulice Mladena Stojanovića i Miloša Obilića.

 

„Radovi počinju danas i biće završeni do početka iduće sedmice. Izvođač radova , odabran na tenderu posjeće i ukloniti oštećena i osušena stabla“, rekao je on.

 Novaković kaže da se radi uglavnom o crnogoričnim stablima te da su oštećenja prouzrokovale štetočine.

On je apelovao da građani, u vrijeme trajanja radova,iz bezbjednosnih  razloga  ne posjećuju park .

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI