
Ekipa iz Rašća pobjednik je Podgrmečkog kapanja održanog u Donjem Duboviku, administrativnog centra opštine Krupa na Uni.
Drugo mjesto osvojila je ekipa Marini iz Oštre Luke, a treće ekipa Hašani iz Krupe na Uni.

Učestvovalo je 200 takmičara u 30 ekipa.
Pobjednička ekipa osvojila pehar, dok su svi učesnici dobili zahvalnice.
Organizacioni odbor je obezbijedio večeru za sve učesnike.

Podgrmečko kapanje održano je 11. put uz podršku opštine Krupa na Uni.


