
Načelnik opštine Novi Grad Miroslav Drljača uručio je danas zlatnik maloj Milici, prvoj bebi rođenoj u prijedorskoj bolnici u 2020. godini.
Milica je treća beba mladog bračnog para Biljane i Dragomira koji imaju sedmogišnju Jelenu i dvogodišnjeg Jovana.
Kako je rekla majka Biljana, Milica je rođena 1. januara 20 minuta iza ponoći.


