Субота, јун 27, 2026

POKLON MALOJ MILICI PRVOJ BEBI ROĐENOJ U NOVOJ GODINI

Načelnik opštine Novi Grad Miroslav Drljača uručio je danas zlatnik maloj Milici, prvoj bebi rođenoj u prijedorskoj bolnici u 2020. godini.

Milica je treća beba mladog bračnog para Biljane i Dragomira koji imaju sedmogišnju Jelenu i dvogodišnjeg Jovana.

Kako je rekla majka Biljana, Milica je rođena  1. januara 20 minuta iza ponoći.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI