Петак, јун 26, 2026

KARATISTI U BANJALUCI OSVOJILI SEDAM MEDALJA

U organizaciji Kluba borilačkih sportova ’’Castra’’ , u Banjaluci je, u subotu, 30. novembra , održan 4. Internacionalni karate turnir ’’Castra open ’’, na kojem su učestvovali i takmičari Karate kluba “Rajko Crnobrnja – Gligo“ Novi Grad.

U konkurenciji oko 860 takmičara iz 68 klubova iz Republike Srpske, Federacije BiH, Slovenije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Austrije , osvojili su ukupno sedam medalja, dvije zlatne, četiri srebrene i jednu bronzanu.

Zlatne medalje osvojili su:
– Jovana Novaković u katama pojedinačno, 2008 godište i
– Jovana Jelisavac u katama pojedinačno, oranž pojas, 9 godina.

Srebrene medalje osvojili su:
– Marija Grab u katama pojedinačno, 2006. godište,
– Sara Kovačević u katama pojedinačno, 2008. godište,
– Nemanja Mihajlica u katama pojedinačno 2009. godište i
– Savo Abdulaj u katama pojedinačno 2006. godište.

Bronzanu medalju osvojio je:
– Mladen Knežević u katama pojedinačno, juniori.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI