
Novi Grad je, tokom prezentacije Privredne komore Banjaluka na manifestaciji „Dani Srbije i Srpske u Austriji“, prvi put predstavljen na jednom međunarodnom forumu kao opština sa sertifikatom povoljnog poslovnog okruženja.

Delegacija neš opštine juče razgovarala sa austrijskim investitorima zainteresovanim za ulaganja.

Delegacija Novog Grada večeras će prisustvovati svečanom otvaranju manifestacije „Dani Srbije i Srpske u Austriji“, koja će trajati do 30. oktobra.
Manifestacija se održava pod pokroviteljstvom predsjednice Republike Srpske Željke Cvijanović, Vlade Srpske i Ministarstva spoljnih poslova Srbije.


