Četvoro djece iz Udruženja djece i omladine sa posebnim potrebama i njihovih roditelja „Iskra“ iz Novog Grada otputovalo je jutros na besplatno ljetovanje u Bečiće, u okviru programa „Socijalizacija djece Republike Srpske“.
Predsjednik „Iskre“ Svjetlana Knežević rekla je da su sa djecom otputovala i četiri roditelja i da će na ljetovanju provesti 10 dana.
Kneževićeva je navela da je još troje djece, članova ovog udruženja, bilo na besplatnom ljetovanju u junu.


