
Mladen Knežević , takmičar Karate kluba Rajko Crnobrnja Gligo iz Novog Grada učestvovaće na karate prvenstvu BiH za kadete, juniore i mlađe senione /U21/, idućeg vikenda u Vogošći, nakon što je juče u Višegradu, na prvenstvu Republike Srpske u juniorskoj konkurenciji osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u disciplini kate pojedinačno.

U Višegradu se takmičilo oko 200 takmičara iz 35 klubova.


