
Нову сезону у Другој лиги Републике Српске „Запад“ фудбалери новоградске Слободе отворили су убједљивим поразом 7:2 од Дубрава у Градишци.
Слобода је против Дубрава наступила у сљедећем саставу: Марковић, Вицковић, Давидовић, Мариновић, Живанић, Здјелар, Вучен, Ковачевић, Вејновић, Плавуљ, Недимовић (Рашета, Вујатовић, Ступар, Н.Лукач, Салкић, З.Лукач, Грбић).
Наредног викенда у оквиру 2.кола Слобода ће бити домаћин, противник на „Млаквама“ је екипа Карановца.


