Cреда, јун 24, 2026

Kiša zaustavila finalni meč Otvorenog prvenstva Novog Grada u tenisu

Danas je na terenu sportsko-rekreativnog centra Mlakve održano Otvoreno prvenstvo Novog Grada u singlu i dublu na kome je učestvovao 21 takmičar.
U dubl konkurenciji pobjednici su Mirko Gojić i Elvis Mešić dok finalni meč u singlu nije odigran zbog kiše. Finalisti u singl konkurenciji su Borko Stanković i Elvis Mešić.
Ukoliko vremenske prilike budu dozvoljavale, finalni meč će biti odigran sutra u 19:00.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI