Cреда, јун 24, 2026

Bubamari treće mjesto na Feniks kupu U Bosanskoj Krupi (FOTO)

 

Na trećem međunarodnom turniru „Feniks kup“ u Bosanskoj Krupi, koji je okupio 14 ekipa iz Hrvatske, Slovenije, Austrije i BiH, ekipa „Bubamare“ iz Novog Grada osvojila je treće mjesto.

Prvo mjesto je pripalo Fudbalskom klubu „Tosk“ iz Tešnja, a drugo je osvojila „Krka“ Novo Mesto, dok je najboljim strijelcem proglašen Bubamarin David Đukanović.

Po završetku turnira, najboljim ekipama i pojedinicima su uručene medalje i pehari.

Kao i do sada, Bubamara je pokazala snagu da se suprostavi svakom izazovu, spretnost i majstorske vještine koje su mladi fudbaleri stekli uz pomoć trenera Zorana Lukača i Zlatka Jelisavca.

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI