
Danas počinje republička kampanja „NITI JEDNA BRZA VOŽNJA!“ .
Akcija će početi u 12 časova na Trgu Krajine u Banjaluci i na njoj će učestvovati predstavnici Ministarstva saobraćaja i veza Republike Srpske (RS), Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) RS, Agencije za bezbjednost saobraćaja RS, Auto-moto saveza (AMS) RS i društveno odgovorne kompanije „Auto Milovanović“, kao strateški partner.
Kampanja će trajati do 31. avgusta i njom se želi uticati na promjenu stavova kod vozača o važnosti i značaju ograničenja brzine, te prenijeti poruku svim učesnicima u saobraćaju koliko je važno poštovati ograničenje brzine kretanja.


