Сјајно отварање нове првенствене сезоне одбојкашица новоградског Смеча. Оне су у 1.колу Групе 1 Друге лиге Републике Српске на свом терену биле боље од Лакташа са 3-0 у сетовима и тако на најбољи начин отвориле нову сезону.
У Групи 1 се такмичи 11 клубова, па ће сезона бити дугачка и неизвјесна, а Новљанке спадају у групу фаворита за највиши пласман, односно пролаз у завршницу и доигравање за Прву лигу.
Времена за одмор нема, већ сутра (уторак, 14.10) је пред новоградским „Смечеркама“ нови изазов: четвртфинале Купа Републике Српске и сусрет на домаћем терену са најзвучнијим именом бх одбојке Бимал – Јединством из Брчког. Меч у спортској дворани полиње у 19.00 часова.
Одбојкашице Смеча тријумфално отвориле сезону
3-0 у сетовима против Лакташа
POVEZANE VIJESTI


