Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske do 31. decembra organizuje javnu kampanju „Registruj oružje bez sankcije“.
Policijski službenici Policijske stanice Novi Grad danas su podijelili letke građanima uz pojašnjenje o proceduri registracije oružja.

Cilj kampanje je da građane upoznaju sa zakonskom mogućnošću da legalno registruju vatreno oružje – pištolj, revolver, sportsko ili lovačko oružje, a za koje nemaju dozvolu, bez dokazivanja porijekla i bez pravnih posljedica.



