
Članovi Kulturno- umjetničkog društva „Una“ , 24 igrača otputovali su u Teslić na 7. smotru dječijih ansambala „Zlatno kolce“.
U Tesliću se, u organizaciji Saveza amaterskih kulturno-umjetničkih društava Republike Srpske održavaju 7. smotra dječijih ansambala „Zlatno kolce“ i 8. izvođačkih ansambala „Zlatno kolo“.
Riječ je o jednoj od manifestacija sa najvećim brojem učesnika u Srpskoj.


