
U Vijećnici u Novom Gradu večeras je otvorena izložba fotografija čiji su autori Novlјani.

Organizator Melanija Kovačić rekla je da je ideja za izložbu nastala zbog činjenice da je oko 15 Novlјana kvalitetnih fotografa od kojih se 10 profesionalno bavi fotografijom, uglavnom u inostranstvu.
„Želјa nam je da promovišemo fotografiju, da mladi vide da mogu utići u prirodu i tamo zabilјežiti divne kadrove“, rekla je ona.

Prema njenim riječima, autori fotografije su imali slobodu da izbaru temu.
Izložba je postavlјena do 21. avgusta.


