
U organizaciji Kulturno-obrazovnog centra večeras je na platou ispred kino sale upriličena podjela novogodišnjih paketića za najmlađe sugrađane, uz Djeda Mraza.
Direktor Kulturno-obrazovnog centra Dražen Babić rekao je da će oni nastaviti svake godine organizovati ovaj događaj.
„Večeras je zaista prelijepo veče, ono što nam nedostaje je snijeg kojeg nikako da dočekamo, da upotpuni ovaj zimski ugođaj za naše najmlađe. Mislim da je njima večeras lijepo i evo barem malo da približimo taj dio novogodišnje atmosfere uz Djeda Mraza“, rekao je Babić.
Pored paketića, novogodišnje predstave, za mališane je priređen i vatromet.




