Субота, мај 30, 2026

Jedno lice zadobilo teške tjelesne povrede

Iz Policijske stanice ovo jutro saznajemo da se desio jedan nesrećan slučaj u Donjem Vodičevu gdje je jedno lice zadobilo teške tjelesne povrede tokom izvođenja poljoprivrednih radova.

Dogodilo jedno narušavanje javnog reda i mira, a radilo se o vrijeđanju u ulici Miloša Obilića. Uručeno je pet naloga iz oblasti Zakona o bezbijednosti saobraćaja.

U Hitnoj službi Doma zdravlja pregledano je dvanaest pacijenata, a radilo se uglavnom o uobičajenim tegobama.

Uredno je snabdijevanje potrošača električnom energijom i vodom, a radnici komunalnog preduzeća redovno odvoze otpad.

Željeznički putnički saobraćaj se odvija prema redu vožnje, dok je autobuski i dalje organizovan samo na pojedinim međugradskim linijama. Na GP u Novom Gradu i Kostajnici nema dužih čekanja na prelazak granice.

Temperatura vazduha /07:00/ 19 stepeni Celzijusovih, vazdušni pritisak 997 mB, relativna vlažnost vazduha 89%, temperatura vode u rijeci Uni iznosi 19, a u rijeci Sani 23 stepena.

 

POVEZANE VIJESTI
spot_img

NAJČITANIJE VIJESTI