Fudbaleri Plamena iz Donjeg Vodičeva od gotovog su napravili veresiju. Oni su na svom terenu poraženi od Lauša sa 5:4 u okviru 23. kola Regionalnee lige Republike Srpske - grupa Zapad.

U jednoj jako uzbudljivoj i dramatičnoj utakmici gosti su prvi došli do šanse za pogodak, ali u šestoj minuti Božo Lakić nije iskoristio jedanaesterac, da bi kazna stigla u 11. minuti kada je sa bijele tačke pogodio Stevo Kovačević za 1:0. U 18. minuti bilo je 2:0 u korist Plamena, a strijelac je bio Dejan Jovanić koji je tako postavio konačan rezultat što se prvog dijela tiče.

U drugom dijelu činilo se da će Plamen rutinski odraditi posao kao dosta puta do sada, ali tako nisi mislili fudbaleri Lauša, te su postigli čak pet pogodaka. Prvo je u 47. minuti Miloš Jovanić smanjio na 2:1, da bi isti igrač u 49. minuti poravnao rezultat na 2:2. Plamen se od šoka odmah oporavio jer je u 50. minuti Nenad Jandrić postigao pogodak za 3:2, a Ljuban Antonić u 57. minuti je povećao prednost na 4:2. Onda je uslijedio pravi šok i potpuna drama jer je svoj treći gol, odnosno het-trik postigao Miloš Jovanić za smanjenje vođstva Plamena na 4:3. U 88. minuti Luka Mizdrak je poravnao rezultat na 4:4, a da sva tri boda odu na Luaš zaslužan je ponovo Luka Mizdrak jer je u 90. minuti postavio konačan rezultat od 5:4 u korist Lauša.

Plamen je tako ovim neočekivan porazom nastavio loš niz, jer su u posljednja četiri kola doživjeli tri poraza i jedan remi. Oni su sada na osmoj poziciji sa 31 bodom. I dalje su najefikasnija ekipa lige sa 62 pogotka, ali je problem broj primljenih golova kojih je čak 50.

U narednom kolu Plamen će na teško gostovanje kod Bratstva u Kozince.