Nastavljeno je takmičenje u Područnoj ligi RS - grupa Prijedor, a fudbaleri Slavena iz Dobrljina ostvarili su pobjedu na svom terenu. U okviru osmog kola grupe A poražena je ekipa Mrakovice iz Kozaruše sa 4:1.

Strijelci za Slaven bili su: Bojan Kabić u 10', 49' i 56. minuti i Bojan Zdjelar u 22. minuti. Jedini pogodak za Mrakovicu postigao je Amar Kenjar u 31. minuti.

7. Republika koja se isto takmiči u grupi A remizirala je u gostima kod Radnika Urije, a rezultat na kraju meča glasio je 2:2. Strijelci za 7. Republiku bili su: Darijan Petić u 25' i Stefan Dragić u 40. minuti, dok su za Radnik Urije golove postigli Nemanja Knežević u 30' i Dragoslav Stakić u 66. minuti.

U narednom kolu Slaven gostuje kod 7. Republike.

Slaven je lider grupe A sa 21 bodom, dok je 7. Republika na sedmom mjestu sa 5 bodova.

Fudbaleri Rudara iz Blagaja koji se takmiči u grupi B savladali su na svom stadionu ''Troske'' ekipu Kiseljaka iz Koprivne sa 2:0. Strijelci za Rudar bili su: Almedin Huzejrović u 38' i Ajdin Torić u 82. minuti.

Rudar je nakon osam odigranih kola na sedmom mjestu sa pet osvojenih bodova.

U narednom kolu Rudar gostuje u Rasavcima.