Fudbaleri Plamena iz Donjeg Vodičeva pobjedili su na svom terenu ekipu FSA iz Prijedora sa 4:2, u okviru prvog kola Regionalne lige Republike Srpske - grupa Zapad, a Plamen se takmiči u ligi za prvaka. Nakon prekida takmičenja liga je podjeljena na dva dijela, pa se tako sedam ekipa bori za prvaka lige, a drugih sedam se bore za opstanak u Regionalnoj ligi. Plamen je dobrim rezultatima do prekida prvenstva izborio ligu za prvaka, a bodovni saldo svih ekipa je ostao isti.

Strijelci na današnjoj utakmici za Plamen bili su: Nenad Jandrić u 54' i 62. minuti, te Saša Babić u 81' i Miodrag Babić u 89. minuti. Strijelci za FSA bili su: Đorđe Milinković u 37' i Vedran Šunić u 77. minuti.

Nakon prvog kola lige za prvaka Plamen se nalazi na četvrtom mjestu sa 31 osvojenim bodom.

Fudbaleri Svodne ostvarili su važnu pobjedu na gostovanju u Kotor Varošu kod ekipe Mladosti i slavili sa 1:0. Svodna se takmiči u ligi za opstanak i ova tri boda će im mnogo značiti u nastavku sezone.

Jedini strijelac na utakmici bio je Pero Aleksić u 77. minuti.

Nakon prvog kola lige za opstanak Svodna je napredovala za jedno mjesto i nalazi se na šestom mjestu sa 14 bodova.

U narednom kolu Plamen ide u goste Laušu, a Svodna dočekuje Krajinu.