Fudbaleri Plamena iz Donjeg Vodičeva pobjedili su 2:1 na svom terenu banjalučki BSK, u okviru 11. kola Regionalne lige - grupa Zapad. Strijelci za Plamen bili su Saša Babić u 3 minuti iz jedanaesterca i Miodrag Babić u 59 minuti. Jedini pogodak za BSK postigao je Siniša Milošević u 24 minuti.

Plamen sada ima 19 bodova i nalazi se na četvrtom mjestu na tabeli, samo tri boda manje od lidera Gorice iz Šipova. Drugi je BSK sa 20 bodova i utakmicom manje, koliko ima i Lijevče iz Nove Topole.

Fudbaleri Svodne takođe su bili uspješni u ovom kolu i na stadionu ''Braća Marčeta'' savladali Naprijed iz Banja Luke rezultatom 3:0. Strijelci za Svodnu bili su Darko Čarakovac u 33 minuti iz jedanaesterca, Aleksandar Aleksić u 83' i Pero Aleksić u 90 minuti.

Svodna ima sedam bodova na svom kontu i dijeli posljednju poziciju sa Crnim Vrhom iz Jaružana, ali ima i utakmicu manje. Bod više od ove dvije ekipe ima Sloga Nektar iz Potkozarja koja je na 12. poziciji.

U narednom kolu Plamen gostuje u Banja Luci kod Naprijeda, a Svodna je gost Sloge iz Saničana.