Fudbaleri Slavena iz Dobrljina poraženi su u četvrfinalu Kupa Republike Srpske, od Krupe iz Krupe na Vrbasu rezultatom 0:3.

Prvi gol na utakmici postigao je Nikola Dujaković u finišu prvog poluvremna. Isti igrač postiže pogodak u 62. minuti susreta, a konačan rezultat postavio je Lazar Nikolić u 76. minuti susreta.

Po teškom terenu za igru, mokrom i klizavom, sa kišom koja je padala većim dijelom utakmice, igrači dva kluba su u prvom redu, vodili brigu da se ne povrijede. Krupa je na osnovu kvaliteta i iskustva riješila ovaj susret i izborila plasman u polufinale Kupa Republike Srpske, koje je na programu na proljeće.

Na kraju utakmice stručni štab Slavena je upriličio ručak za obe ekipe, a ekipa Krupe je uručila Slavenu komplet od 20 trenerki, što je sigurno vrijedan gest.